Reklama me e re e Samsung me Rita Ora për Samsung Galaxy S6 Edge

Në pritje me emocione…

 

Sa shume kemi emocione kur jemi në pritje të fillojme diçka nga e para. Balerina , disa momente para hapjes së perdeve në skenë, vajza para zhytjes në ujevare , sportistet kur motivohen para ndeshjes, djaloshi që pranon një mesazh sekret në ore të mësimit, dhe ngjitjet në lartësi maramendëse për më shumë adrenalinë, këngëtarja Rita Ora para fillimit të inqizimit të hitit të saj të ri në studio.

E ardhmja është emocionuese, sfidon , e ardhmja është sot.

Ska Komente

Posto

two × three =